BELYSNING / Golvlampor / Golvlampor 11587220
nr 1158 7220
Golvlampor
Ett par, "Bumling", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan. Mässing, höjd: 119 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:44:12
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
Mässing